Jadłospis

"Mały patriota" - konkurs piosenki patriotycznej

Obchody kolejnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu od konkursu piosenki patriotycznej pt. „Mały patriota”. Celem konkursu było wspieranie postaw patriotycznych wśród najmłodszych, kształtowanie zdolności muzycznych oraz zachęcanie do wystąpień publicznych, które często są dużym wyzwaniem dla dzieci. Nasze przedszkolaki uwielbiają śpiewać czego dowodem jest liczny udział w konkursie. W prezentowanym repertuarze znalazły się takie piosenki jak: „Szara piechota”, „Rozkwitały paki białych róż” czy „Przybyli ułani pod okienko”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów, a rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci.

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.

 aktualnosci