GRUPA I

Witajcie!

To My - dzielne maluchy.

Kłaniamy się niziutko i wszystkich serdecznie witamy.

Kochani i dla nas nadszedł czas, aby poznać ten magiczny świat, jakim jest przedszkole. Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu i mimo to dzielnie stawiamy pierwsze kroki wśród starszych dzieci. Nasze przedszkolne chwile wypełniają zabawy i zajęcia dydaktyczne. W naszej kolorowej sali bawimy się lalkami, konikami, autkami, tworzymy wielkie budowle z klocków i układamy puzzle. Chętnie rysujemy kredkami, malujemy farbami, wyklejamy kolorowym papierem i lepimy z  plasteliny. Uwielbiamy tańczyć i śpiewać. Staramy się samodzielnie zjeść śniadanko, obiad i podwieczorek. Dużo radości sprawiają nam spacery z kolorowym wężem, aby poznać bliżej otaczający nas świat. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni i potrafimy dzielić się zabawkami. Każdy dzień w przedszkolu jest wyjątkowy i niepowtarzalny i z uśmiechem na twarzy pokonujemy trudności.

Tak wygląda świat nasz mały, świat magiczny - doskonały!

Wszystkich szczerze pozdrawiamy - My maluchy  się kłaniamy!


w poprzednim roku szkolnym

Zmiana organizacji pracy

W dn. 4.06.2021r. (piątek) dzieci przyprowadzają Państwo do budynku głównego. Prosimy pamiętać o pościeli i kapciach.Dyskoteka pod chmurką i występy dzieci

Środowe przedpołudnie umiliły nam występy przedszkolaków.Zamierzenia wychowawczo-dydaktyczne na miesiąc czerwiec 2021r

Tematyka tygodniowa:Festyn z okazji Dnia Dziecka

W naszym przedszkolu we wtorek odbyło się wesołe święto, każdy miał buzie uśmiechniętą.Piknik pod chmurką

Już od rana dzieci z niecierpliwością czekały na ciepłe słoneczko. Zaraz po śniadaniu udaliśmy się na piknik zaopatrzeni przez rodziców w piękne kocyki i wyśmienite łakocie. Nasz pierwszy piknik uważamy za bardzo udany.