Jadłospis

GRUPA I

Witajcie!

To My - dzielne maluchy.

Kłaniamy się niziutko i wszystkich serdecznie witamy.

Kochani i dla nas nadszedł czas, aby poznać ten magiczny świat, jakim jest przedszkole. Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu i mimo to dzielnie stawiamy pierwsze kroki wśród starszych dzieci. Nasze przedszkolne chwile wypełniają zabawy i zajęcia dydaktyczne. W naszej kolorowej sali bawimy się lalkami, konikami, autkami, tworzymy wielkie budowle z klocków i układamy puzzle. Chętnie rysujemy kredkami, malujemy farbami, wyklejamy kolorowym papierem i lepimy z  plasteliny. Uwielbiamy tańczyć i śpiewać. Staramy się samodzielnie zjeść śniadanko, obiad i podwieczorek. Dużo radości sprawiają nam spacery z kolorowym wężem, aby poznać bliżej otaczający nas świat. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni i potrafimy dzielić się zabawkami. Każdy dzień w przedszkolu jest wyjątkowy i niepowtarzalny i z uśmiechem na twarzy pokonujemy trudności.

Tak wygląda świat nasz mały, świat magiczny - doskonały!

Wszystkich szczerze pozdrawiamy - My maluchy  się kłaniamy!


przedwczoraj

Zamierzenia wychowawczo - dydaktyczne na miesiąc marzec 2021

Tematyka tygodniowa:

w poprzednim tygodniu

Dzień dinozaura

26 lutego przypada nietypowe święto – Dzień Dinozaura.W której butelce jest więcej wody?

Nauka poprzez zabawę. Dzisiejszy dzień upłynął w przedszkolu pod znakiem zabaw i eksperymentów z wodą. Podczas dzisiejszych zajęć dzieci z grupy I powtórzyły znaczenie pojęć: więcej oraz mniej.Smok Wawelski

W dniu dzisiejszym obejrzeliśmy przedstawienie Teatru "Kukiełki z igiełki" pt. "Smok Wawelski". Poznaliśmy smoka, który mieszkał w pieczarze pod miastem i zagrażał wszystkim mieszkańcom. Dopiero biedny szewczyk podstępem pokonał bestię. Dzieciom bardzo podobała się legenda. Po zakończeniu przedstawienia nagrodziły aktorów gromkimi brawami.