Grupa III

Witajcie !

To My - dzielne maluszki.

 

    Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy
w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

 

 w tym tygodniu

"Co to jest rytm?" - audycja muzyczna

 Wtorek, 24 maja   ( 19:58 ) 

W poniedziałek maluszki uczestniczyły w audycji muzycznej pod tytułem „Co to jest rytm- opowieści Kłapouchego” w wykonaniu zespołu ARTE MUZA.

w poprzednim tygodniu

Skąd się bierze mleko?

 Środa, 18 maja   ( 14:26 ) 

Na dzisiejszych zajęciach przedszkolaki dowiedziały się, że mleko wcale nie jest z Biedronki tylko pochodzi od krowy. Poznaliśmy także produkty pochodzące z mleka takie jak ser żółty czy twaróg. Najwięcej radości sprawiło dojenie krowy Mućki. Okazało się , że to wcale nie takie proste.