Grupa III

Witajcie !

To My - dzielne maluszki.

 

    Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy
w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

 

 w poprzednim roku szkolnym

Owoce są smaczne i zdrowe

 Środa, 6 października 2021 r.   ( 17:58 ) 

W tym tygodniu dzieci z grupy III udały się na zakupy do osiedlowego warzywniaka. Właściciel sklepiku był pod wrażeniem poziomem wiedzy o owocach i warzywach maluszków. Po udanych zakupach przyszła pora na małe co nieco. W pierwszej kolejności zagadki smakowe, które udowodniły, że nie wszystko smakuje tak samo z zamkniętymi oczami.  Następnie wszyscy wykonali swojego owocowego szaszłyka, który został zjedzony ze smakiem.