Mikołajki

Mikołajki to dzień, na który dzieci czekają z niecierpliwością. Dlatego 6 grudnia już od rana panowała w przedszkolu świąteczna atmosfera. Dzieci pięknie ubrane w czerwone stroje w napięciu wyglądały tajemniczego gościa, który oczywiście był bardzo zapracowany więc osobiście się nie pojawił, ale zostawił dzieciom prezenty oraz zadania do wykonania, z którymi poradziliśmy sobie znakomicie. Były tańce, konkursy, zawody, a nawet bitwa na śnieżki.

Uwielbiamy dostawać prezenty, ale potrafimy również się dzielić tym co mamy z innymi. Dzięki zebranym przez nas słodyczom, wiele potrzebujących dzieci będzie miało słodkie święta. Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16