GRUPA I

Witajcie!

 

” Mam trzy latka , trzy i pół
Głową sięgam ponad stół … „


Wita wszystkich najmłodsza grupa w przedszkolu czyli my maluszki .
Wszyscy bardzo uwielbiamy wspólne zabawy , taniec i śpiew. Dzieci z naszej grupy starają się być dla siebie miłe i zgodnie się razem bawią , dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała . Udaje nam się nawet nawiązywać pierwsze przyjaźnie .
W naszej grupie ” uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc ” . Stawiając pierwsze kroki w przedszkolu liczymy na ogromne wsparcie naszych pań. Panie opiekują się nami , uczą nas dobrych zasad oraz przestrzegania kodeksu wzorowego przedszkolaka.

Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.


w tym roku kalendarzowym

Niezwykłe wybryki Doktora Muzyki - audycja muzyczna

 Środa, 5 kwietnia 

Dziś przedszkolaki uczestniczyły w audycji muzycznej, której głównym bohaterem był Doktor Muzyka- niezwykły lekarz. Pomagał swoim pacjentom posługując się muzyką jako lekarstwem. Z dobrym skutkiem leczyli się u niego pacjenci chorzy na smutek, złość, nudę i brak odwagi. W humorystyczny sposób Doktor Muzyka opowiadał jak należy stosować jego „leki”. Audycja zachęciła najmłodszych słuchaczy do słuchania muzyki, ale też do podejmowania gry na różnych instrumentach. Doktor pokazał dzieciom jak muzykoterapia rozwija wrażliwość, wyobraźnię, a także pomaga uporać się z niechcianymi emocjami.